Форум Чернівці «Go Global»

2016 рік  було оголошено президентом України Роком англійської мови. В зв’язку з цим було розроблено і затверджено комплекс заходів на Всеукраїнському, обласному та міському рівнях на 2016 та наступні роки, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови з метою створення для них можливостей її використання у сферах освіти,  науки, культури,  економіки та інших сферах.

Учні та вчителі Чернівецької гімназії №7 з великим ентузіазмом долучилися до низки проектів та заходів.

5 лютого 2016 року відбувся міський форум “ Чернівці Go Global “ на якому була представлена “Програма вивчення та популяризації англійської мови в закладах освіти м. Чернівців на 2016-2020 роки” розроблена заступником начальника,  начальником відділу загальної середньої освіти управління освіти Чернівецької міської ради Кузьміною О.Л. та творчою групою вчителів Чернівецьких гімназій №4,5,6,7 та ЗОШ №22.

Вчителі англійської мови Чернівецької гімназії №7 Молодек О.О. та Гільчук Ю.В. спонукали вчителів міста до підвищення фахової майстерності беручи участь у проектах Британської Ради  та заходах Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної в Україні.

Урочисте відкриття Року англійської мови в Чернівецькій області відбулося в палаці “Юність Буковини” 11 лютого 2016 року. Слід наголосити,  що серед запрошених гостей були 7 вчителів та 7 учнів Чернівецької гімназії №7.

1 23456

 

Posted in:

Добавить комментарий