Національно-патріотичне виховання учнів на уроках німецької мови та позакласній роботі

 

24 лютого на базі гімназії №7 відбулося засідання школи молодого вчителя німецької мови з проблеми «Національно-патріотичне виховання учнів на уроках німецької мови та позакласній роботі».

Засідання відкрила методист міського методичного центру Недужко Л.М.. Лідія Михайлівна зосередила увагу молодих вчителів на актуальності даної проблеми та наголосила на важливості виховання в молодого покоління почуття патріотизму та усвідомленні причетності до історії, традицій, культури, вболівання за її майбутнє.

Заступник директора з НВР Брандес Н.С. ознайомила молодих вчителів з методичною проблемою, над якою працюють вчителі іноземної мови гімназії. Надія Степанівна підкреслила важливість комунікативного підходу у вивченні німецької мови та у вихованні громадянської позиції, патріотизму, високих моральних якостей особистості.

Керівник школи молодого вчителя Бєлова М.М. провела практикум з молодими вчителями та підготувала методичні рекомендації щодо практичного використання інтерактивних форм роботи при вивченні програмових тем.

Демонстраційні уроки вчителів Вірсти І.І. та Шмигельської Н.В. показали, що вчителі активно використовують в своїй роботі інтерактивні технології та сучасні форми роботи з метою виховання в учнів активної громадянської позиції. Робота над відеокліпом до теми «Україна», проектні роботи до теми «Спорт» сприяли активності учнів та розвитку комунікативних здібностей під час роботи з картою, прислів’ями, загадками, стіннівками, інтерв’ю та виставкою «Спортивні досягнення учнів гімназії».

Малайдах С.В. підготувала міні-лекцію з даної проблеми та провела практичний тренінг з молодими вчителями. Вчителі гімназії та молоді вчителі створили спільний проект «Пасха в Україні».

Презентації, дидактичний матеріал до уроків, матеріали теоретичної та практичної частини засідання були відправлені на електронну скриньку молодим вчителям.

 

Posted in:

Добавить комментарий