Педагогічна рада

24 березня 2016 р. в Чернівецькій гімназії №7 відбулася педагогічна рада на тему «СПІЛЬНА ТВОРЧА ПРАЦЯ УЧНІВ І ВЧИТЕЛІВ НАД ФОРМУВАННЯМ ІНШОМОВНОЇ КОМУНІКАТИВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ«.

В роботі над підготовкою до педагогічної ради були задіяні всі представники кафедри іноземних мов.

Було сформовано три творчі групи вчителів, що представили колегам свої наробки, досвід та новації.

Зі вступним словом розпочала педагогічну раду заступник директора з НВР Брандес Надія Степанівна. Була дана характеристика роботи кафедри, успіхів вчителів та учнів, а також наголошено про Рік англійської мови в Україні.

Більш докладно про участь вчителів та учнів у проектах та заходах з нагоди Року англійської мови в Україні розповіла вчитель англійської мови Гільчук Юлія Володимирівна.

Роботу педради продовжили виступи учасників першої творчої групи.  Вчитель англійської мови Червенюк Л. О. розповіла про інтерактивну дошку як візуальний ресурс у навчанні. Вчитель німецької мови Малайдах Світлана Василівна темою свого виступу мала форми і методи роботи на уроці. Про інтерактивні рольові ігри та їх застосування на уроках розповіла вчитель німецької мови Вірста Інна Ігорівна. Вчитель англійської мови Глушку Лариса Петрівна представила свої наробки по формуванню комунікативної компетенції. Шмигельська Наталя Володимирівна — вчитель німецької мови, виступила по темі «Використання проектної методики на уроках німецької мови».  Завершила виступ першої групи вчитель англійської мови Вербова Наталя Леонідівна розповіддю про успіхи та здобутки наших учнів.

Продовжилась педагогічна рада виступом вчителя англійської мови Молодек Олени Олександрівни, яка представила програму тренінгів «Вчителі англійської мови — агенти змін».

Виступи вчителів другої творчої групи почала вчитель англійської мови Вілігорська Олена Василівна із темою «Дослідницька робота — потужний засіб співпраці вчителя та учнів за умов іноваційної діяльності». Вчитель німецької мови Белінський Павло Валерійович росказав про методи візуалізації та презентації даних у дослідницьких проектах учнів та продемонстрував приклади дослідницьких робіт. Орлова Світлана Володимирівна  — вчитель англійської мови представила  увазі колег доповідь на тему «Європейський парламент: сучасна платформа для політичних дебатів».

Всі спікери виступили в межах регламенту, а завершилась педагогічна рада згідно плану.

 

 

Posted in:

Добавить комментарий