«Thanksgiving Day»

«Thanksgiving Day» або «День Подяки» відмічають лише в 2 країнах – США та Канаді. Але це свято відомо на весь світ. Ось і у нашій гімназії згадали про нього.

29 листопада з метою розширення знань дітей про традиції країни, мову якої ми вивчаємо, учнями 8-А класу разом зі своїми вчителями англійської мови Глушку Л.П., Боднарюк Л.І. та Шаловою С.І. був проведений урок-захід «Happy Thanksgiving Day». Попередньо були зроблені плакати, розігрувалась п’єса, розгадували цікаві ребуси і кросворди;  виконували квест-завдання, переглянули фільм про історію свята. Кожен учень отримав маленький подарунок від осені.

Своїм корінням День подяки сягає далекого 1620 року, коли після двохмісячного плавання до берегів Америки причалив англійський корабель Mayflower. На ньому припливли близько ста пілігримів, які через релігійні переслідування залишили рідну країну та відправилися у таку небезпечну подорож у пошуках вільної землі. На жаль, перша зима видалася дуже суворою та важкою, тому забрала багато життів. Лише завдяки індіанцям, які навчили колоністів вирощувати боби, кукурудзу, гарбузи, показали де полювати на дичину, поселенці зібрали дуже щедрий врожай, який дозволив би їм пережити наступну зиму. Вирішено було влаштувати величезне свято, як знак подяки Богу за щедрість.