Творчий звіт вчителів кафедри іноземних мов

Указ Президента “Про оголошення 2016 р. Роком англійської мови в Україні” — це потужний стимул для вивчення англійської мови як мови міжнародного спілкування. Учні та вчителі гімназії №7 з великим ентузіазмом долучилися до участі у всіх заходах присвячених цій події.

17 лютого 2016р. відбувся творчий звіт вчителів кафедри іноземних мов, який відкрив Рік англійської мови в гімназії.

Із вступним словом виступила заступник директора з НВР Брандес Н.С.

Вона наголосила на тому, що серед методичних технологій останнім часом добре зарекомендували себе творчі групи вчителів. Звернула увагу на те, що їхня мета — спрямування методичної роботи на реалізацію творчого потенціалу вчителів, пошук ефективних шляхів застосування результатів наукових досліджень. Ознайомила з алгоритмом роботи творчих груп. Звернула увагу на особливості роботи кожної окремо взятої групи.

Вчителі кафедри працювали в групах впродовж навчального року.

“Застосування інтерактивних технологій та впровадження інноваційних форм роботи під час вивчення іноземних мов” — цю тему обрала І група вчителів: Вербова Н.Л., Орлова С.В., Глушакова І.М., Глушку Л.П., Опаєць О.В., Москаль Л.Д., Шмигельська Н.В., Малайдах С.В., Зеленько Р.В., Косяченко О.В.

ІІ група вчителів у складі Белінського П.В., Молодек О.О., Вірсти І.І., Вілігорської О.В., Павлюк І.Ю., Іванової О.С., Боднарюк Л.І., Шалової С.І., Тихонової Л.С., обрала для себе тему “ Розвиток креативності учнів у процесі навчання та виховання”.

Детально дослідили проблему “ Підвищення рівня мотивації учнів до науково-дослідницької та пошукової роботи” учасники ІІІ групи вчителів:  Червенюк Л.О., Сидоряк Н.О., Гільчук Ю.В., Мітнікова Н.В., Штерма Т.М., Кузь Т.В., Куканова О.І., Пташник Т.В.

Звіт пройшов в надзвичайно невимушеній, дружній, емоційній атмосфері. Питання, що розглядалися є невід’ємною частиною підвищення мотивації учнів до вивчення та вільного володіння іноземною мовою,  а можливість використання інтернет ресурсів дозволяє розсувати стіни класу,  легко входити в інформаційно- освітній простір.

Всі виступи учасників звіту супроводжувалися презентаціями, фото- та відеофрагментами, що сприяло більш яскравому,  наочному сприйняттю інформації.

В кінці роботи,  були прийняті методичні рекомендації,  які повинні стати вектором проектування майбутньої діяльності наших вчителіві учнів, а їх виконання дозволяє здійснити прорив до нових знань та концептуально виправданих дій.

 

 

 

Posted in:

Добавить комментарий